Číslovačky - ruční, poloautomatické i automatické

 

Model MB5

Ruční progresivní razník je možno skládat z libovolných počtů koleček s různou velikostí znaků. Použití pro ruční značení přes kladivo. Kolečka se ručně přenastavují dle potřeby.

Ruční progresivní razník MB5.

 

Model MB14

Ruční progresivní číselný razník lze libovolně skládat z potřebného počtu koleček s různou velikostí písma tak, aby bylo možné číslovat díly libovolného tvaru a velikosti.

  • Změna jednotlivých čísel nebo znaků se provede ručním přetočením jednotlivých koleček bez nutnosti vyjmutí razidla z držáku.
  • Vyrábí se podle následující tabulky se 2 až 20 razícími kolečky.
  • Kolečka do velikosti 5mm mají 14 přepínatelných pozic. Na jednom kolečku je možné umístit čísla 0-9 a zároveň 4 čísla nebo znaky.
    Abeceda je rozdělena na A-M a N-Z nebo je vyráběna podle přání zákazníka.
  • Velikosti znaků jsou: 1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm a 10mm a vyrábějí se v provedení: standardní, poloviční šíře a úzké.pěrná deska může být vybavena vyrovnávacími pružinami, aby při velkých rozdílech v průměru dílu bylo přesto dosaženo jednotné hloubky značení
Poloautomatický progresivní razník s ručním pootáčením koleček - model MB14


 

Model MB2

Automatický progresivní číselný razník lze libovolně skládat z potřebného počtu koleček s různou velikostí písma tak, aby bylo možné číslovat díly libovolného tvaru a velikosti.

  • Tyto razníky slouží ke značení vzestupné číselné řady. K přetočení dochází po 1, 2, 3, 4 nebo 5 značeních (nelze nastavit!).
  • Přesná výroba a speciální tepelná úprava zaručuje kruhovitost a rovnoměrnost rozměru kolečka. Tato přesnost umožňuje dosáhnout dokonalého značení.
  • Rodina číslovaček MB2 zahrnuje více než 200 variant a je možné využít velkého množství kombinací: např. spojení automatických a ručně nastavitelných číslovaček (MB14), koleček se speciálními znaky, písmeny, čísly, obrázky, logy, mezerami atd.
  • Velikost znaků jsou: 1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm a 10mm a vyrábějí se v provedení: standardní, poloviční šíře a úzké s čísly nebo písmeny.
Automatický progresivní razník - MB2Data ke stažení
pdf Produktový list MB2
pdf Technický list MB2
pdf Produktový list MB14
pdf Technický list MB14

MARKSYS s. r. o.  Cihlářská 627, 344 01 Domažlice, Tel.: +420 379 778 541, E - mail: marksys@marksys.cz
Doporučujeme: Bazény // Tvorba webových stránek AiVision